Slide background

Informeert en motiveert

Slide background

Wij ontwikkelen technisch water

Slide background

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Team

Team 2017-06-06T21:47:34+00:00
De traditierijke ELYSATOR Engineering AG werd in 1950 door Heinrich Rickenbach opgericht en is sinds jaar en dag een familiebedrijf. De directeur Manuel Rickenbach heeft vandaag de dag ongeveer 20 gemotiveerde medewerkers onder zich. En in ELYSATOR Engineering GmbH in Duitsland werken er nog eens vier.
<strong>Manuel Rickenbach</strong>
Manuel RickenbachDirecteur

manuel.rickenbach@elysator.com

<strong>Rolf Frei</strong>
Rolf FreiVerkoopdirecteur Zwitserland
Directielid
rolf.frei@elysator.com

<strong>Josef Kuriger</strong>
Josef KurigerProductiechef
Lid van de raad van bestuur
sepp.kuriger@elysator.com

<strong>Ole Marin Bech</strong>
Ole Marin BechDirecteur Export
Maritime Water Treatment
ole.bech@elysator.com

<strong>Roger Conarroe</strong>
Roger ConarroeNew Markets

roger.conarroe@elysator.com

<strong>Daniela Kuriger</strong>
Daniela KurigerHead of Finance/HR

daniela.kuriger@elysator.com
<strong>Dominik Kuriger</strong>
Dominik KurigerDirecteur Logistiek en
Kwaliteitscontroles
dominik.kuriger@elysator.com

<strong>Sabine Marti</strong>
Sabine MartiCommunications Manager

sabine.marti@elysator.com
<strong>Dario Rickenbach</strong>
Dario RickenbachCAD constructie

dario.rickenbach@elysator.com

<strong>Oliver Detig</strong>
Oliver DetigCommercieel medewerker

info@elysator.com

Gruppenfoto_Elysator